Piątek, Marzec 17, 2023

Wizyta w gabinetach kosmetycznych może być naprawdę relaksująca i regenerująca dla naszej skóry, a przy tym pozwala nam na chwilę wytchnienia od codzienności.

Niestety ja nie miałem przyjemności skorzystać z masażu, ale za to mogłem wykonać zlecenie dla Pani Joanny w postaci fotografii wnętrza oraz krótkiego filmu reklamującego ten wspaniały gabinet.

 

Kontakt do gabinetu 530 078 291

#piotrowfotografia #dronzgorzelec #dronbogatynia #fotografwnerz

 

Wtorek, Luty 14, 2023

W czerwcu 2022 roku wybrałem się na wyjątkowe zlecenie foto - video. Portal Motovoyager zaprosił mnie na targi motocyklowe EICMA w Mediolanie, aby uwiecznić nowe modele motocykli i skuterów. Nie wiedziałem, co mnie tam czeka, ale byłem bardzo podekscytowany tą wyprawą.

 Kiedy dotarłem na miejsce, poczułem się jak w raju dla miłośników jednośladów. Hala wystawowa była pełna najnowszych modeli motocykli i skuterów od najlepszych producentów z całego świata. Przemieszczając się pomiędzy stoiskami, miałem przyjemność poznania ludzi z branży.

Niezapomniane wrażenia zrobiła na mnie wizyta na stoisku firmy Suzuki. Spotkałem tam wspaniałych ludzi, którzy opowiadali mi o nowych modelach motocykli i ich niezwykłych cechach. Byłem pod wrażeniem ich pasji i zaangażowania w branżę motocyklową. Osobiście najbardziej przypadł mi do gustu motocykl Suzuki V-STROM 1050XT TRAVEL PACK. :)

Zlecenie to było dla mnie niezapomnianym przeżyciem. Spotkanie z ludźmi z branży motocyklowej, a zwłaszcza z ekipą z Suzuki zostanie zapamiętane na długo. Życzę sobie więcej takich wspaniałych zleceń  i mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócę do Mediolanu na kolejne targi motocyklowe.

 

 

 

#SuzukiPolska #Motovoyager #FotografiaReklamowa #FotografDronem #DronZgorzelec #piotrowfotografia

 

 

Wtorek, Listopad 10, 2020

Projekt stworzony przez portal motocyklowy Motovoyager.pl pod nazwą "9 recept na turystyczne enduro", to jeden z największych, krajowych testów zorganizowany przez krajową branżę jednośladów. Redaktor naczelny zachwycony moimi poprzednimi pracami przy pojedynczych testach dwóch kołek, zaproponował mi współpracę w tym ogromnym i jakże rozbudowanym projekcie.

Postawione przede mną zadanie nie było łatwe i wymagało szybkości działania, odpowiedniego uchwycenia chwili i dość dobrego przestudiowania funkcji poszczególnych motocykli, które musiały zostać pokazane przez pryzmat mojego aparatu Nikon Z6. 9 najnowszych motocykli musiało zostać sfotografowane nie tylko podczas sesji statycznych, ale także w ruchu, w ciężkich warunkach, ponieważ towarzyszyły nam tumany kurzu wydostające się spod pędzących pod aparat jednośladów oraz okalające nas z każdej strony Słońce. Dodatkowo udało mi się również zrobić zdjęcia dla firmy Rebelhorn, która podczas trwających testów prezentowała na motocyklistach swoje najnowsze produkty, które będą kolekcją na nadchodzący rok 2021.

Cieszę się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tak dużego projektu i zostałem obdarzony zaufaniem, zarówno przez redaktora naczelnego, jak i dyrektora Dobrych Sklepów Motocyklowych. To dla mnie bardzo ważne, że rozwijam się i trud mojej pracy zaczynają doceniać inni, ale również ja sam, bo nieskromnie muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z wykonanych przeze mnie zdjęć. Jeden projekt się kończy, a drugi zaczyna, ponieważ już na końcu tunelu pojawił się zamysł sesji z kolejną, tegoroczną nowością - Aprilią Tuono V4 Factory 2020. Ale o tym przeczytacie już w następnym odcinku. Do napisania! :)

 

 

 

 

 

 

Link do testu: 

https://motovoyager.net/testy-2/testy-motocykle/9-recept-na-turystyczne-enduro-2020-wielki-test-porownawczy-dziewieciu-motocykli-segmentu-adventure/

 

 

Niedziela, Sierpień 16, 2020

O tym jak rozpocząłem współpracę z portalem Motovoyager.pl!

Hmm jakby to ująć, ale chyba tak będzie najprościej… zacząłem pracę dla motovoyager.pl! To chyba prawda, że w życiu trzeba mieć troszkę szczęścia, czyli być w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Tak zdarzyło się tym razem, kiedy z Wiktorem Seredyńskim https://www.instagram.com/victorsky_moto/, który jest redaktorem właśnie w portalu Motovoyager.pl, postanowiliśmy zrobić na swój rachunek kilka fotek maszyny, którą dostał właśnie do testów. On kocha motocykle, a ja fotografię i... motocykle, więc praca zapowiadała się nieźle, nic tylko zgrać się w czasie. Na tapet wrzuciliśmy Indiana FTR 1200. (https://motovoyager.net/najnowsze/indian-ftr-1200-wielozadaniowy-indiana-jones/), wyszło ekstra! Nawet bardzo, ponieważ zainteresował się naszą współpracą redaktor naczelny portalu. Kolejny motocykl, jaki miał dostać Wiktor, to była już prawdziwa petarda! Ducati Panigale V2, oczywiście rocznik bieżący… (https://motovoyager.net/testy-2/ducati-panigale-v2-2020-baby-w-skorze-v4-test-dane-techniczne-opinia/) Kiedy dowiedziałem się, że będzie to sprzęt z tego roku, wart 86 tys. zł, to z miejsca postanowiłem rozszerzyć swoją wiedzę i zainwestowałem w warsztaty z fotografii motoryzacyjnej, dokładnie w „malowanie światłem”. Dodatkowo postanowiliśmy dodać do wszystkiego wisienkę na torcie, czyli modelkę (https://www.instagram.com/caro_lyne_29/) efekt można zobaczyć w artykule, do którego link podałem wyżej. Tymi właśnie zdjęciami wkupiłem się do portalu Brzozy (https://www.instagram.com/moto_i_cyklista/). Nie musiałem długo czekać na kolejne zlecenie, a był to już udział w poważnym przedsięwzięciu, ponieważ brało w nim udział dziewięciu jeźdźców, na dziewięciu motocyklach, dziewięciu różnych producentów, fotograf, czyli ja, oraz filmowiec. Całe wydarzenie nosi tytuł „9 recept na turystyczne enduro”, każdy z motocykli był opisywany z osobna, oraz porównywany z konkurencją innych marek z tego samego segmentu. Wpis z tego wydarzenia już wkrótce...

 

 

Szukaj